Jandarma Yaka Kamerası

4 Ekim 2021
4 Ekim 2021 Afra

Jandarma Yaka Kamerası

İçişleri Bakanlığına bağlı olarak çalışan Jandarma görevlileri de diğer kolluk kuvveti olan polisler gibi jandarma yaka kamerası kullanabilirler. Jandarma birlikleri;özel durumlarda Kuvvet Komutanlıkları emrine girer, kalan bölümüyle normal görevlerine devam eder. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün görev bölgeleri dışında Jandarma asayişten sorumludur.

Başlıca görevleri arasında; Suç ve suçluları ortaya çıkarmak, suçluları yakalamak, suç delillerini adlî makamlara intikal ettirmek, Cumhuriyet savcısının talimatı ile hazırlık soruşturması yapmak olan Jandarma’nın görev alanı içerisinde trafiği denetleme görevi de bulunmaktadır.

Jandarma’nın kanunda belirtilen görevlerinin ifasında yaka kamerası kullanmaktadır. Firmamız referansları arasında ülkenin farklı bölgeleri içinde bulunan çeşitli birliklere yaka kamerası tedariğinde bulunmuştur. Diğer görevlilerin yaka kamerası kullanımında amaç jandarma yaka kamerasında aynıdır. Yaka kameraları jandarmanın görevi sırasında öncelikle görev esnasında caydırıcılık, asayiş olaylarında delil oluşturma, toplumsal denetlemelerde şeffaflık ve benzeri amaçlarla kullanılır.

Jandarma görev yaptığı sahada, vatandaşın güvenlik ve huzurunu sağlamak, trafik güvenliğini sağlamak için teknolojiyi yakından takip etmektedir. Yaka kameralarında kendi üzerine kayıt yapan veya 4G üzerinden merkezi server’a aktarmalı kameraları kullanmaktadır. Jandarma birimleri kameralarını firmamızdan bireysel olarak veya belirli bir il veya ilçe karakoluna özel proje oluşturarak toplu olarak temin etmektedir.

Jandarma Yaka Kameraları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Jandarma Yaka Kamerası

Toplu kurum alım ve özel projeleriniz için iskonto oranlarımızı öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.
YAKA KAMERASI FİYAT LİSTESİ

AFRA ELEKTRONİK
Lizbon Cad. No:19/2 Öveçler Çankaya/Ankara
Tel: 0312 911 3895   Tel: 0312 232 3260

 

 

, , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact

İletişim

Bizimle iletişime geçmekte düşünmeyin.

Ne Yapıyoruz?

Teknolojiyi takip ediyoruz.
Bilgiyi değerlendiriyoruz.
Rekabet ediyoruz.

Çalışma Sahalarımız

Teknolojik Görüntüleme Cihazları
Tour-Guide Sistemleri
Zayıf Akım Test ve Bakım Ürünleri

Adresimiz

Lizbon Cad. No:19/2
A.Öveçler Mah. Çankaya
Ankara – TÜRKİYE

TELEFON: 0312 911 3895

Contact